آراد حبوبات
خانه / نخود قزاقستان / فروش عمده نخود قزاقستان

فروش عمده نخود قزاقستان

فروش عمده نخود قزاقستان با نرخ ارزان تنها توسط برخی شرکت های وارداتی صورت می گیرد. قیمت رقابتی زمینه های واردات گسترده را فراهم آورده است. بهترین روش خرید نخود قزاقستان در بازار چیست؟

فروش عمده نخود قزاقستان با حجم بالا و به صورت کیلویی تنها در برخی از کلان شهرها صورت می گیرد.

تهران از جمله مراکز عرضه و فروش انواع نخود وارداتی می باشد.

شرکت های بازرگانی با نرخ مناسب اقدام به توزیع و فروش نخود وارداتی می کنند که شناخت این شرکت ها منجر به کسب سود بیشتر خواهد شد.

واردات نخود از قزاقستان قزاقستان از جمله تولید کنندگان انواع عدس و نخود در قاره آسیا به شمار می آید.

کیفیت و قیمت پایین و رقابتی دو عامل مهم جهت عرضه جهانی حبوبات تولیدی این کشور به شمار می آیند.

طبق آخرین آمارها بعد از عدس، بیشترین میزان واردات حبوبات از کشور قزاقستان مربوط به انواع نخود زرد و قرمز بوده است.

طی سال های اخیر شرکت های بازرگانی دولتی ایران، اقدام به خرید عمده و واردات حجم بالایی از نخود قزاقستان با قیمت رقابتی نموده است.

پخش نخود وارداتی با قیمت های ارزان و استثنائی صورت می گیرد. لیست قیمت حبوبات در جهان همواره دچار تغییراتی است،

قیمت فروش عمده نخود قزاقستان نیز از این تغییرات مستثنی نیست. مصرف نخود برای افرادی که در حال رژیم گرفتن می باشند، بسیار مناسب می باشد. 

فروش عمده نخود قزاقستان

فروش عمده نخود وارداتی

فروش عمده نخود وارداتیبه عنوان فروشنده عمده برای دستیابی به بازار فروش مناسب انواع نخود وارداتی شناخت بازار هدف اهمیت ویژه ای دارد.

بازاریابی مناسب با روش های مناسب در این امر لازم و ضروری است. برای این امر می توانید از روش های زیر نهایت بهره را ببرید:

 • ایجاد نمایندگی فروش
 • ارتباط با مراکز پخش حبوبات محلی
 • توسعه شبکه پخش مویرگی
 • ایجاد شبکه های فروش اینترنتی
 • شناخت فعالین استانی و محلی
 • ارتباط با خریداران عمده انواع حبوبات
 • عرضه مستقیم و بدون واسطه نخود
 • ارتباط با مراکز تهیه غذا و رستوران ها

با بهره از این روش ها می توانید بر میزان فروش عمده شرکت افزوده و از سایر رقبا پیشی بگیرید.

قیمت روز نخود قزاقستان قیمت و نرخ عمده نخود قزاقستان برای کلیه فعالین مشخص و تعیین شده است.

در نهایت این نوع توزیع و پخش نخود است که بر میزان فروش می افزاید.

برای استعلام قیمت عمده نخود وارداتی از قزاقستان می توانید با شرکت های وارداتی یا تامین کنندگان اولیه ارتباط داشته باشید.

توجه کنید که بین قیمت خرید عمده نخود کیلویی و ارقام بسته بندی یا بوجاری شده تفاوت چشمگیری وجود دارد.

بنابراین لازم است در هنگام استعلام نوع نخود و همچنین درجه کیفی آن را مشخص کنید.

قیمت نخود خارجی با توجه به نوع و کیفیت محصول متفاوت است و در اندازه های مختلف عرضه می گردد. برای اینکه بتوان نیازهای ضروری مردم را برطرف نمود نیاز به مصرف حبوبات خارجی، به خصوص نخود ضروری است.

بزرگترین شرکت بازرگانی حبوبات

بزرگترین شرکت بازرگانی حبوبات بزرگترین شرکت بازرگانی حبوبات، تمامی سعی خود را به کار می گیرد تا بتواند نیاز بازار را به این محصول پر خاصیت و خوش طعم تامین نماید. 

مرکز فروش حبوبات در تهران

مرکز فروش حبوبات در تهرانبازار حبوبات تهران یکی از تامین کنندگان مهم حبوبات کشور به شمار می رود و مراکز فروش فراوانی دارد. بازار خشکبار تهران با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات را به مشتریان گرامی عرضه می کند.

واردات نخود از قزاقستان

واردات نخود از قزاقستانواردات نخود خارجی از کشورهای مختلف صورت می پذیرد، اما نخود خارجی قزاقستان از ویژگی های خاصی برخوردار است. فروش نخود قزاقستان به صورت عمده و در حجم های بالا صورت می گیرد و به دلیل کیفیتی که دارد مورد استقبال قرار گرفته است و از محبوب ترین کالاهای خوراکی وارداتی به شمار می رود.

معرفی گونه های مختلف نخود

معرفی گونه های مختلف نخودنخود ها با توجه به نوع خاک و منطقه ای که دارند، از تنوع بسیاری برخوردار می باشند. در متن زیر به معرفی چند گونه پر طرفدار نخود خواهیم پرداخت. 

 1. نخود دیم: در تهیه این نخودها هیچ گونه آبیاری صورت نگرفته است و از طریق آب باران تغذیه شده اند، به همین دلیل ارزش غذایی بالایی دارند و از نظر قیمت نیز مناسب می باشند. همچنین اگر در شرایط مناسبی نگهداری شوند تا دو سال ماندگاری خواهند داشت. این محصول را در نواحی خشک و خنگ نگهداری نمایید.  
 2. نخود کرمانشاه: به دلیل اینکه بیشترین تولید را در کشور به خود اختصاص داده است، بسیار معروف می باشد و افراد زیادی به دلیل کیفیت بالایی که دارد، آن را مورد استفاده قرار می دهند. این نخودها را به صورت پاک شده و کاملا تمیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.
 3. نخود ارگانیک: معمولا این محصولات توسط روستاییان زحمتکش تولید می گردد و در کشت آن هیچ کود شیمیایی مورد استفاده قرار نمی گیرد. به دلیل طبیعی بودن محصول بهتر است آن را در انواع آش ها، فلافل و آبگوشت بریزید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید. اگر در بطری های در بسته قرار بگیرند تا پنج سال امکان نگهداری آنها وجود دارد.
 4. نخودهایی که هم ارگانیک و هم دیم  هستند: این ماده خوراکی در بسته بندی های مختلف عرضه می گردد و تا دو سال قابلیت نگهداری دارند. بهترین مکان نگهداری جای خشک و خنک می باشد.
 5. نخود لرستان: این نخود ها یک ماده غذایی فوق العاده می باشند. در تهیه این محصول از هیچ گونه کود سمی استفاده نشده است و توسط آب باران رشد می کنند، کلسیم فراوانی دارند، از نظر ظاهری درشت می باشند و در مدت زمان کوتاهی می پزند. این نخودها در مکان های خشک و خنک تا مدتهای نامحدود قابل نگهداری هستند. 
 6. نخود فرنگی منجمد: این محصول سریع می پزد و در بسته بندی های منجمد ارائه می گردد. همچنین به مدت یک سال قابلیت نگهداری دارد و به صورت دیم کشت می گردد.
 7. نانون: این گونه از نخودها چندان درشت نیستند، اما بسیار لذیذ و خوش خوراک می باشند. هنگام پخت، پوست آن جدا نمی گردد و تا یک سال می توان آن را در جای خشک و خنک نگهداری نمود. این دسته از نخودها نیز ارگانیک می باشند.
 8. نخود خوانسار: این نوع نخود برای تمامی ذائقه ها مناسب است و در بسته بندی های گوناگون عرضه می گردد. به دلیل اینکه سریع می پزد، برای پخت و پز مناسب می باشد. این نخودها در شرایط کاملا طبیعی کشت می شوند و به صورت پاک شده عرضه می گردند.

نخود از محصولاتی است که در غذاهای ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و خواص متعددی دارد. این ماده غذایی دارای مقدار زیادی فیبر، کربوهیدرات و پروتئین می باشد و از این نظر غذایی انرژی زا به حساب می آید. 
از نظر گونه دو نوع نخود بسیار معروف هستند، یکی نخود سیاه است که در کشورهایی مانند، هند و پاکستان کشت می شود و دیگری نخود زرد است که در نواحی خاورمیانه و آمریکای شمالی به وفور یافت می گردد.  

اهمیت واردات حبوبات به ایران

اهمیت واردات حبوبات به ایرانبه دلیل مصرف حبوبات بین افراد مختلف اهمیت واردات این محصول بر هیچ کس پوشیده نیست. نخود نوعی دانه خوراکی است، که خواص فراوانی دارد، به خصوص پروتئین زیادی در ترکیبات آن یافت می شود که می تواند، نیاز روزانه بدن به این محصول را برطرف نماید.

این محصول از قدیمی ترین دانه هایی به شمار می رود که توسط انسان ها به صورت زیاد مورد کشت قرار می گرفته است. جهت تهیه فلافل های خوش طعم از آرد نخود استفاده می نمایند.
تولید این محصول در شرایط ارگانیک نیز به اهمیت آن افزوده است و برای سلامتی بسیار مفید می باشد. نخود با توجه به گونه های مختلفی که دارد در انواع ریز و درشت یافت می گردد. از عوامل اهمیت واردات حبوبات به کشور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. داشتن خواص غذایی فوق العاده این محصول را به یک کالای وارداتی مهم تبدیل کرده است و در سبد غذایی بسیاری از افراد وجود دارد.
 2. نوسانات قیمت در محصولات تولیدی داخل، یکی از عوامل اصلی در واردات نخود است. برای اینکه قیمت نخود چندان دچار تغییر نگردد، ورود این محصول ضروری است.
 3. کیفیت بالای نخودهای وارداتی به ایران و تمیزی این محصول
 4. درشت بودن نخودهای وارداتی که از طرفداران بیشتری برخوردارند.
 5. عدم سرند با کیفیت نخودهای داخلی
 6. تامین نیازهای داخلی مردم در زمان هایی که از حبوبات بیشتر استفاده می گردد و کشور دچار کمبود حبوبات است.

فروشگاه اینترنتی نخود وارداتی

فروشگاه اینترنتی نخود وارداتیواردات عمده نخود موجب شده تا این محصول، در قیمت های نازل، در بازارهای داخلی عرضه گردد. فروشنده انواع نخود بهترین نخود ها را عرضه می کند. واردات نخود فلافلی تنها به دلیل پر طرفدار بودن این محصول است. فروشگاه اینترنتی نخود وارداتی افتخار دارد تا با عرضه محصولاتی درجه یک رضایت مشتریان را جلب کند.

با سفارش خرید به وسیله اینترنت در هزینه رفت و آمد صرفه جویی خواهید نمود و همینطور در مدت زمان کوتاهی به محصول دسترسی خواهید داشت. انواع نخودها در فروشگاه اینترنتی به نمایش گذاشته شده اند. شما به راحتی می توانید با مقایسه ویژگی های انواع نخودها، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.   

قیمت جهانی حبوبات خارجی

قیمت جهانی حبوبات خارجیبهترین نخود خارجی در قیمت های بسیار ارزان ارائه می شود. حبوبات جهانی نیز از نوسانات قیمت در امان نمانده است، به همین دلیل نیاز است تا قیمت محصولات را به صورت روزانه دنبال نمایید.

در برخی از مواقع سال قیمت جهانی این محصولات کاهش می یابد، بنابراین ذخیره و نگهداری حبوبات با توجه به ماندگاری بالای آنها توصیه می گردد.

کشور های وارد کننده حبوبات به کشور

کشور های وارد کننده حبوبات به کشورکشورهای بسیاری هستند که حبوبات مورد نیاز خود را از سایر نقاط جهان تامین می کنند. کشور ما نیز از این امر مستثنی نیست و در هنگام ضرورت محصولات مورد نیاز خود را از سایر کشورها وارد می نماید. همه ساله حجم زیادی از حبوبات از کشورهای مختلف و از طریق راه های زمینی و دریایی وارد کشور می گردند. از مهم ترین کشورهایی که به ایران حبوبات وارد می کنند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اتیوپی اولین و بیشترین صادر کننده حبوبات به کشورمان است.
 • از کشور امارات متحده عربی نیز سالانه هزارها تن حبوبات وارد کشور می شود.
 • چین نیز یکی از صادرکنندگان بزرگ حبوبات محسوب می گردد.
 • کشور همسایه ما، ترکیه نیز هر ساله مقدار زیادی حبوبات را به کشور وارد می کند.
 • ازبکستان نیز از کشورهای صادر کننده حبوبات به ایران به شمار می رود. 
 • اوگاندا هم از جمله کشورهایی است که از آن نخود وارد می کنیم. 

سفارش کلی و جزئی انواع نخود

سفارش کلی و جزئی انواع نخودبا سفارش کلی و جزئی این محصول، از خواص نخود بهره مند شوید. برخی از خواص نخود عبارتند از:

 1. حفظ زیبایی و شادابی پوست: این ماده غذایی چین چروک پوست را کاهش می دهد زیرا دارای منگنز زیادی است. منگنز از جمله مواد معدنی است که در بیشتر محصولات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا می تواند پوست را مرطوب نگه دارد و موجب تغذیه پوست گردد.
  ماسک نخود نیز به روشن شدن پوست تیره کمک فراوانی می کند. برای این کار آرد نخود را به همراه زرد چوبه با شیر ترکیب کنید، حالا ماسک درست شده را به پوست صورت بمالید و بعد از یک ربع پوست خود را با آب گرم شست و شو دهید.
  نخود لکه های ناشی از پیری را کم رنگ می کند، کافی است کمی نخود را بپزید و له نماید تا به حالت خمیری در آید، سپس آن را به پوست دست و صورت بمالید.
 2. از بین بردن عفونت های قارچی: برای اینکه از شر عفونت های قارچی خلاص شوید، آرد نخود را به همراه نان چاپاتی، به مدت یک ماه میل نمایید. 
 3. کاهش لکه های سفید صورت: برای کم رنگ شدن لکه های سفید، یک لیوان نخود را با تریفالا چورنا و آب ترکیب نمایید. بعد از یک روز، محصول جوانه خواهد زد و قابل مصرف می شود.
 4. کمک به لاغری: اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید، نخود یکی از مواد مغذی است که به شما در کاهش وزن کمک خواهد کرد.
  این ماده غذای پر خاصیت به دلیل داشتن فیبر فراوان در بدن سیری ایجاد می کند و مانع از پر خوری می گردد. با خوردن نخود دیرتر احساس گرسنگی خواهید کرد. همچنین سطح قند خون را در حد معمولی نگه می دارد و افراد پر کار و ورزشکار نیازی نیست تا نگران کمبود کالری باشند.    
 5. افزایش رشد و تقویت مو: اگر همواره دچار ریزش مو هستید، بهتر است زیاد از نخود استفاده کنبد. این محصول به میزان زیادی ویتامین آ، ب و ای دارد که برای رشد مو موثر می باشند.
  برای اینکه از نخود بیشتر استفاده کنید، آن را بجوشانید و در انواع سالادها مورد استفاده قرار دهید تا از خواص آن بهره مند شوید.
 6. خلاص شدن از موی زائد: اگر می خواهید به راحتی از دست موهای زائد بدن خود خلاص شوید، به مدت یک ماه به صورت منظم مخلوط نخود و زرد چوبه را به صورت خمیر درست نمایید و به قسمت هایی که دارای موهای زائد هستند بمالید.
 7. جلوگیری از سفیدی مو: نخود به دلیل داشتن دو ماده پروتئین و منگنز از سفید شدن مو پیشگیری می نماید.
 8. درمان شوره های سر: برای این منظور آرد نخود را با آب مخلوط نمایید و بعد از گذشت چند دقیقه به پوست سر بمالید و سپس سر خود را بشویید تا هم شوره را کاهش دهد و هم از عفونت های مربوط به سر جلوگیری کند.
 9. کمک به هضم غذا: نخود یکی از بهترین مواد غذایی جهت کمک به هضم غذا به شمار می رود، زیرا غنی از فیبر است و به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند و موجب تقویت سیستم گوارشی می شود. همچنین از ابتلا به یبوست جلوگیری می نماید.
 10. دفع سموم بدن: فیبر موجود در نخود، سموم و باکتری های موجود در بدن را از بدن خارج می کند و به رشد بیشتر باکتری های مفید معده کمک می کند، اگر باکتری های مفید در معده کاهش یابد، دچار مشکلات هاضمه خواهید شد.
 11. جلوگیری از سرطان: این ماده غذایی به دلیل تقویت سلامتی عمومی بدن از ابتلا به انواع امراض، من جمله سرطان جلوگیری می کند.
 12. افزایش سلامت قلب: مواد موجود در نخود کلسترول بد خون را کاهش می دهند و از این رو موجب کاهش بیماری های قلبی می شوند.
 13. افزایش سلامت خانم ها: نخود به دلیل داشتن ساپونین از ابتلا شدن زنان به سرطان سینه و پوکی استخوان پیشگیری می نماید.

خریدار نخود فلافلی ریز خارجی

خریدار نخود فلافلی ریز خارجیخریداران نخود خارجی می دانند که محصولی با کیفیت و مرغوب تهیه نموده اند. با خرید نخود مرغوب غذاهای خود را لذیذ تر خواهید کرد. خریدار نخود ارزان از قیمت به صرفه محصول بهره مند می گردد.

خرید نخود فلافل به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. مرکز خرید نخود بهترین نوع این ماده غذایی را به مشتریان گرامی ارائه می کنند. 

بزرگترین عمده فروش حبوبات وارداتی

بزرگترین عمده فروش حبوبات وارداتیعمده فروش نخود بهترین نخودهای موجود وارداتی را عرضه می کند تا رضایت مشتریان را جلب نماید. با تهیه عمده محصولات از تخفیفات ویژه و قیمت های استثنائی محصول استفاده خواهید نمود.

پخش کلی نخود در کشور

پخش کلی نخود در کشوربا پخش کلی نخود در سراسر کشور، مشتریان گرامی سریع تر به محصول دسترسی پیدا خواهند کرد. انواع نخودها به صورت بوجاری و پاک شده در بسته بندی های بهداشتی یا به صورت فله ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

پخش کلی به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه صورت می گیرد، از این رو تهیه این محصول مقرون به صرفه خواهد بود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com
کانال تلگرام